Yaşam

Konserde korkunç kaza! Yüzünü mekanizmaya çarpan Helene Fischer kanlar içinde kaldı.

Alman pop yıldızı Helene Fishcher, sahnede trapezden sallanırken yüzünü sisteme çarptığında kanlar içinde kaldı. Ünlü isim yaşadığı kaza sonrası sahnede devam etti. 38 yaşındaki Fishcher, kaza anında ironik bir şekilde “Wounds” şarkısını söylüyordu.

KAZAYA KARŞI GÖSTERİ DEVAM ETTİ

Helene’nin yüzü, burnundaki derin kesikten dolayı kanla kaplıydı. Ama cesurca Scars adlı müziğini bitirmeye çalıştı ve ardından konserini yarıda kesti. Müziğin sonunda grubu tarafından sahneden alınan müzisyen, seyircilerin tedirgin olduğunu görünce, “Önce bunu temizlemem gerekiyor canlarım. Her şey yolunda” dedi. Ancak konser “tıbbi zorunluluk” nedeniyle 15 dakika sonra iptal edildi.

ALTINDA TEDAVİ

Alman Bild gazetesi, kaza anında “garip bir ses” duyulduğunu bildirdi. Bir başka iddiaya göre ise bir seyircinin büyük ekranlarda yüzündeki kanı görünce şok içinde ağladığı belirtildi. Konser organizatörü Live Nation’ın bir sözcüsü, Fishcher’ın tedavi gördüğünü ve yaralanmanın ciddiyeti hakkında henüz bir bilgi olmadığını söyledi.

İŞLEM SIRASINDA KABURGA KIRDI

Helene’nin akrobatik performanslarıyla tanınıyor ve bu yılın Mart ayında provalar sırasında bir kazada kaburga kemiğini kırdı. Ancak Instagram’da açıkladığı gibi, turnesine planlandığı gibi 11 Nisan’da Hamburg’da başladı. Helene’nin stadyum varyantı, planlanan yaz tatilinin ardından Ağustos ayında Köln’de devam edecek. Tehlikeli gösteriler ve mükemmel vokallerle dolu sirkten ilham alan şovlarıyla tanınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu