Haber

Hatay’da deprem anları güvenlik kameralarında

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde olan 7,7 büyüklüğündeki deprem ile merkez üssü Hatay’ın Defne ilçesinde olan 6,4 büyüklüğündeki deprem, Hatay’daki bazı iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat sabahı saat 04.17 sıralarında meydana gelen deprem anı, Antakya ilçesine bağlı Güzelburç Mahallesi’ndeki bir otobüs firmasının garajındaki güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Park halindeki 3 otobüste meydana gelen sarsıntının etkileri görüntülerde görülüyor.

Aynı gün ve saatte Belen ilçesindeki bir benzin istasyonunun güvenlik kamerası görüntülerinde, depremin şiddetinden dolayı görevlilerin deprem anında ayakta durmakta zorlandıkları görülüyor.

Kayıtta, arkadaki bir depoda çıkan yangının alevleri dikkat çekiyor.

Aynı depremin İskenderun ilçesindeki bir iş yerindeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, rafların devrilmesi ve ekipmanların dökülmesi yer alıyor.

20 Şubat’ta Defne ilçesi merkezli meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki deprem anını kaydeden İskenderun’daki başka bir iş yerinin kamerasına, dükkanda raflardaki eşyaların döküldüğü anları yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu