Haber

Zonguldak Valisi ve Belediye Başkanı oy kullandı

Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Ömer Selim Alan oy kullandı.

Vali Tutulmaz, eşi Fatma Tutulmaz ile oy kullanacağı Fener Anadolu Lisesi’ne geldi. Tutulmaz ve eşi 1210 numaralı sandıkta oy kullandı.

Tutulmaz, bugünün demokrasi adına güzel bir gün olduğunu belirterek, gazetecilere verdiği demeçte, “Çok keyifli bir seçim kampanyası süreci geçirdik. Tüm siyasi partilerin temsilcileri, demokrasinin gereği olarak, kargaşa, gürültü ve gürültünün olmadığı, keyifli bir kampanya dönemi geçirdiler.” Bugün yine, yine, “Demokrasi şöleni yaşıyoruz. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi şehrimizde de çok keyifli bir ortam var. Şu ana kadar üzerimizde olumsuz olumsuz bir etkisi olmadı. Bu keyifli ortamı sağlayan Zonguldak halkına teşekkür ediyorum. Vatana ve millete hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve eşi Ceyda Alan, Fener İlköğretim Okulu’ndaki 1117 numaralı sandıkta oy kullandı.

Hem şehirde hem de ülkede centilmence bir seçim yarışı olduğunu söyleyen Alan, “Ülkemiz için hayırlısı olur inşallah. Bugün Anneler Günü ile aynı. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. özellikle şehitlerimizin anneleri.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu