Haber

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’i ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Engelli Entegrasyon Komitesi Lideri Ömer Gürsoy, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’i ziyaret etti.

TFF’nin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre Gürsoy, federasyonun 2006 yılından bu yana engelli futboluna yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ömer Gürsoy, Bağcılar Belediyesi bünyesindeki Ampute Futbol ve Down Sendromlu Futsal takımlarıyla 11 branşta engelli sporuna verdiği destekten dolayı Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’i tebrik etti.

Özdemir, engelli futboluna ve tüm engellilere verdikleri destek ve projelerden bahsetti.

Toplantıya Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Pacci ve Bağcılar Engelliler katıldı SporKulüp Lideri ve TFF Engelli Entegrasyon Komitesi Üyesi Hamza Doğan da hazır bulundu.

Ziyarette dünyanın en değerli engelli merkezi olarak kabul edilen Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı ziyaret edilerek Bağcılar Belediyesi engelli sporcularıyla bir araya gelindi.

Ömer Gürsoy, Abdullah Özdemir’e milli takım formasını hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu