Haber

Senegal’den Bezmiâlem’e ziyaret

Senegalli Başhekim ve çeşitli branşlardan doktorları ağırlayan heyetin ziyareti, hastalara sunulan tedavi olanaklarını ve özel hizmetleri yerinde göstermek amacıyla gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, “Senegalli meslektaşlarımızı Üniversitemizde ve Hastanelerimizde ağırlamaktan büyük gurur duyduk. Bezmiâlem’in sağlık alanında sunduğu hizmetleri ve kullanılan son teknoloji olanaklarını paylaşmaktan ve kendileriyle bilgi alışverişinde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Aldığımız geri bildirimler, insan hayatının söz konusu olduğu sağlık alanında ne kadar başarılı olduğumuzu bir kez daha hatırlattı. 2 asırlık sağlık tecrübemizle uluslararası platformda rol model olmak bizim için onurdu. Özellikle uzman doktorlarımızın sunduğu sağlık hizmetleri, son teknoloji cihazlarımız ve sağlıkta hijyene verdiğimiz önemden çok etkilendiler. “Sağlık ve eğitim alanındaki tecrübelerimizi Senegal’deki meslektaşlarımıza aktarmak ve sürekliliğini sağlamak amacıyla iş birliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Senegalli heyet, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, Genel Sekreter Dr. Zeynep Görmezoğlu, Başhekim Prof. Dr. Alparslan Mayadağlı ve Prof. Dr. Başhekim Yardımcısı Sedat Çok başta olmak üzere.

Sağlık Diplomasisi Derneği Genel Sekreteri Dr. Eyüp Kahveci’nin de katıldığı ziyarette Merkez Hastane’de ağırlanan heyet, öğle yemeğinin ardından Dragos Hastanesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Ziyaret, akşam saatlerinde karşılıklı hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu