Teknoloji

Redfall’dan Remi De La Rosa karakter fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin’in açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni bir karakter fragmanı yayınlandı. Remi De La Rosa isimli karakteri tanıtan bu fragman, karaktere özel detaylar içeriyor.
 
Karakter, fragmanla birlikte detaylandırılmıştır.
 
 
 
Yayınlanan fragmana göre Remi De La Rosa detaylı. Fragman açıklamasında karakterle ilgili şu sözler yer alıyor: “Remi De La Rosa, her zaman öne çıkan ve parlak bir geleceği olan bir savaş mühendisi. Büyük çarpışmadan sağ kurtulanlara bir silah yardımıyla yardım etmeye kararlı bir kişilik. robot.”
 
Bu fragmanla birlikte toplamda üç farklı tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha önce Jacob Boyer ve Layla Ellison karakterleri tanıtılmıştı.
 
Takım tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall, 2 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden Microsoft Store ve PC’de Xbox Series için çıkış yapacak. Oyunun Steam ve Epic Games fiyatı 699,00 TL, Microsoft Store (Xbox Series X| S) fiyatı 1150 TL’dir.
 
Redfall – Remi De La Rosa karakter fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu