Yaşam

Olağanüstü Bir Konser Deneyimi: 22 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta Red Bull Jukebox Sahnesi

Red Bull Jukebox Stage, yepyeni bir konser deneyimiyle Türkiye’de ilk kez 22 Eylül 2023’te müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Söylenecek müzik ve tarzların seyirciler tarafından oylanarak belirleneceği bu konser deneyiminde, sahneyi son dönemin önde gelen ekiplerinden Hail Kadehi Aykırı Tut seslendirecek.

Red Bull’un müzikseverlere yepyeni bir konser deneyimi sunduğu global müzik etkinliği Red Bull Müzik Kutusu  sahne,Türkiye’de ilk kez 22 Eylül 2023 KüçükÇiftlik Parkİcracının seslendirdiği kesimlerden, müziğin söyleniş biçimine ve konuk müzisyenlerin müziğine kadar seyircilerin konserin her anında konuştuğu Red Bull Jukebox Sahnesi’ndeki mikrofon, son yılların en tanınan alternatif rock setleri. Tam Camın Kontrastı olacak. Etkinlik boyunca gerçekleşecek oylama sistemi ve sosyal medya ve redbull.com/ üzerinden online olarak katılacakları oylama ile seyirciler bu şovun bir parçası olurken istedikleri müziği farklı şekillerde dinleyebilecekler. Etkinlikten önce müzik kutusu.

Hold the Full Goblet Against’in öne çıkan ikilisi Oğulcan Ava ve Uğurhan Özay şunları söyledi: Benzeri görülmemiş bir konser deneyiminin parçası olmak çok heyecan verici. Seyircinin de bu konserde yer alması bizim için çok değerli!”Yorumlarıyla müzikseverleri bu farklı konser deneyimine davet ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

dicleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu