Haber

Meral Akşener’e ‘Nefret’ diyen Enver Aysever’e tepki: Her mahallede bir yobaz vardır

Youtube kanalında yayın yapan ve yerel seçimlerde ittifak yapmayacaklarını belirten YETERLİ Partisi Genel Lideri Meral Akşener için, “Utanmanın son noktası, iyi bir itibarı var. Aday çıkarıp Cumhur İttifakına hizmet edecekler. Bu hanımefendi eski bir asenadır, idealisttir. Yani demokrasi, kadın hakları vs. “Adalet getirin” sözlerini kullanan Enver Aysever’e İYİ Parti’den tepki geldi. “.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. “Maalesef her mahallede yobazlar ve yobazlar var” diyerek şu ifadeleri kullandı:

Kendisini entelektüel, aydın, gazeteci olarak gören; halktan kopuk, beyinsiz, saygısız karakterler… Ne yazık ki her mahallede yobazlar ve yobazlar var. Dünyada kendileri gibi olmayanlara hayal ettikleri yer yoktu. Hatta yetmedi, milleti aşağıladılar, farklı düşünenleri dışladılar, hakaretler yağdırdılar. Onun için bu zihniyetin millet nezdinde hiçbir zaman karşılığı olmamıştır ve olmayacaktır. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu