Ekonomi

Kelebek Rusya’ya uçuyor

İSTANBUL (İGFA) – Yurt içi ve yurt dışında 200’ün üzerinde mağazasıyla 88 yıldır her konutta kanatlanan Kelebek, yurt dışı açılımlarına hız kesmeden devam ediyor. İngiltere, Avusturya, Irak ve Mogalistan başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde mağazaları bulunan Butterfly rotasını bu kez Rusya’ya çeviriyor. Kazananların temsilcisi Kelebek Mobilya, sektördeki lider konumu ile Rusya’da ilk konsept mağazasını açmanın gururunu yaşıyor. Moskova’da Mega Telpy Stan AVM’de açılan 1.300 metrekarelik yeni konsept mağaza, yaşam alanlarına kaliteli ve şık mobilya seçenekleri sunarak konut dekorasyonu alanında benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Mağaza, Türkiye Cumhuriyeti Rusya Büyükelçisi Mehmet Samsar, Doğanlar Mobilya Kümelenme Yönetim Konseyi Başkanı İsmail Doğan, Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya ve Kelebek Rusya Ticaret Müdürü Denis Razumov’un katılımıyla açıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu