Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece yolunun 0-2. Üst yapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Bergama-Soma yolunun 8-10. Kilometrelerce olan kavşağın imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54’üncü kilometresindeki taş duvar imalat çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametindeki trafik akışı tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Kozan-Feke yolunun 7-9. Çeşitli bölümlerdeki üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 36-38. kilometre (Keşap mevkii), çift yönlü ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolu 20-39, Karabük-Kastamonu yolu 9-11, Yenişehir-Bilecik yolu 0-16. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle çift taraflı servis yollarında ulaşım devam ediyor.

Aşkale-Tercan yolunun 5-11. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmalarından dolayı ulaşım tek taraftan yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu