Teknoloji

GTA 6’nın Haritası Sızdı

Oyun dünyasının en çok beklenen yapımlarından biri. GTA6, Geçen yıl Rockstar tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Ne zaman çıkacağı belli olmayan oyun hakkında o zamandan bu yana pek çok bilgi ortaya çıktı. Oynanabilir kadın karakter, daha gerçekçi unsurlar, Vice City’ye dönüş bunlardan bazılarıydı. Hatta bir orta oyunun geliştirme sürecinden bir sızıntı bile gördük.

Bugün GTA 6’da en çok merak edilen şeylerden biri harita Bir sızıntı ortaya çıktı. Gerçek olup olmadığı bilinmeyen harita, yapım aşamasında devasa bir dünyayla karşılaşabileceğimizi gözler önüne seriyor.

Bu harita doğru çıkarsa GTA VI’nın haritası GTA V’inkinden 2 kat daha büyük olabilir

Sızıntılarıyla tanınan “GTA 6 Trailer Countdown” isimli bir Twitter hesabı bu haritayı paylaştı. Konsept haritası, Vice City’nin dev olmak üzere olduğunu ortaya koydu. Aslında bu harita, zaten büyük olarak nitelendirebileceğimiz GTA V ile aynı. haritanın iki katı büyüklüğündede belirtilecektir.

Bir başka Rockstar oyunu olan Red Dead Redemption 2’nin haritası, şirketin oyun tarihindeki en canlı ve en büyük haritalardan birine sahipti. Oyuncuların haritanın her bölgesinde gerçekleştirebilecekleri birçok aktivite ve yan görev vardı. Bu yüzden GTA 6’da daha büyük ve canlı bir harita görme ihtimalimiz çok yüksek. Ancak sızdırılan harita bir kavramdır ve gerçeği yansıtmayabilir.Bir kez daha vurgulayayım.

GTA 6 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Geçen haftalarda oyun 17 Mayıs 2023 Tarihe geçebileceğine dair tezler de vardı. Bunun doğru olup olmadığını önümüzdeki hafta göreceğiz.

GTA 6 hakkında tüm bilinenler için;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu