Yaşam

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab yine karşı karşıya!…

Ebru Gündeşile Rıza Zarrab yüz yüze. Hakkında velayet davası açan Reza Zarrab’a dava açan Ebru Gündeş, eski eşiyle karşı karşıya geldi. Dün görülen duruşma Mayıs ayına ertelendi. Ünlü çift duruşmada neler yaşadı? Detaylar burada…

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab yine karşı karşıya!…

11 yıldır evli olan ve Alara adında bir kızı olan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab, 2021 yılında resmen yollarını ayırdı. Reza Zarrab, boşandıktan kısa bir süre sonra Alara’nın velayetini almak için ünlü müzisyene dava açtı. 48 yaşındaki Ebru Gündeş, kızının babasına dava açtı.

Mayıs!…

Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın hazırladığı özel habere göre Ebru Gündeş’in kendisinden 9 yaş küçük Reza Zarrab’a dava açarak kızlarıyla olan kişisel ilişkisini ortadan kaldırmak için mahkemeye gittiği ortaya çıktı. “Gözaltı değişikliği” Davanın son duruşması dün görüldü. Daha önce gizlilik kararı verilen duruşma Mayıs ayına ertelendi…

Ebru Gündeş dava açtı…

Ebru Gündeş, Zarrab’a verdiği boşanma dilekçesinde, ‘Evlilik birliğinin temeli sarsıldı’ Eski eşinin bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla bağ kurduğunu iddia etmişti. 22 Nisan’da Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşma sonunda çiftin boşanmasına karar verdi.

haberderik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu