Teknoloji

EA Sports ve CONMEBOL, EA SPORTS FC için uzun vadeli bir anlaşma imzaladı

EA Sports ve CONMEBOL sözleşmesinin yenilenmesiyle birlikte kadınlar Libertadores kupasını da içeren CONMEBOL ligi FC’de oynanacak.

CONMEBOL ve dünyanın en eski kıta futbolu federasyonu ve Güney Amerika’daki futbol yönetim organı olan EA Sports, uzun yıllar sürecek tarihi bir ortaklık anlaşmasını duyurdu. Bu ortaklık ile CONMEBOL, EA Sports’un resmi spor oyun ortağı oldu. Anlaşma, Güney Amerika’daki futbol taraftarlarının CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, CONMEBOL Recopa ve CONMEBOL eLibertadores gibi liglerde benzersiz bir deneyim yaşamasına olanak sağlayacak.

EA SPORTS FC Marka Lideri Yardımcısı David Jackson, “Oyuna dayalı özgünlük, EA SPORTS FC oyuncu deneyiminin merkezinde yer alıyor ve CONMEBOL ile yenilenen ortaklığımızla Güney Amerika futbolunu büyük bir coşkuyla kutluyoruz” dedi. “Federasyon ortaklarımız dünyanın dört bir yanındaki taraftarlardır. CONMEBOL’un futbolun geleceğine ilişkin vizyonumuzu EA SPORTS FC ile ilerleteceğine inanıyoruz.”

CONMEBOL Ticaret ve Pazarlama Müdürü Juan Emilio Roa şunları söyledi: “EA SPORTS ile ortaklığımızın yenilendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Onların kuruluşu, futbol müsabakalarına küresel ölçekte erişimin genişletilmesinde etkili olacak.”

EA SPORTS, CONMEBOL kadın Libertadores kupasının resmi sponsoru olarak Güney Amerika’da futbolda toplumsal cinsiyet eşitliğini desteklemek için değerli bir adım atmayı planlıyor ve kadın futbolunu destekleme taahhüdünün altını çiziyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu