Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Hatay’da depremzedeleri ziyaret etti

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin “Cumhuriyet’in 100. Yılı” programı kapsamında Hatay’da depremden etkilenen vatandaşları ziyaret etti. Babacan, “‘Birlikte, yüz yüze, çok yüze’ diyerek yola çıktık ve Hatay’dayız. Açtığımız yaraları unutmadan, hep birlikte sarmalıyız ki birbirimize bakacak yüzlerimiz olsun. Cumhuriyetin nice yüzyılları var.”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin “Cumhuriyet’in 100. Yılı” programı kapsamında Hatay’da depremzedeleri ziyaret ederek bölgedeki son durum hakkında bilgi aldı. Babacan’a DEVA Partisi Milletvekilleri Sadullah Ergin, Selma Aliye Kavaf, Cem Avşar, Sadullah Kısacık ve İrfan Karatutlu’nun yanı sıra DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nazlı Seda Vural da eşlik etti.

Babacan, ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“‘Yüz yüze, çok yüze’ diyerek yola çıktık ve Hatay’dayız. Açtığımız yaraları unutmadan, hep birlikte sarmalıyız ki birbirimize bakacak yüzlerimiz olsun. Cumhuriyetimiz nice olsun. Gelecek yüzyıllar.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

ulahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu