Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Faiz-kur-enflasyon üçgeni ile Türkiye’nin ele geçirilemeyeceğini artık herkes gördü”

Investing.com – AK Parti Kümelenme Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: “2023, hem 20 yıllık emeğin simgesi hem de yeni vizyonumuz olan Türk Yüzyılı’nın başlangıcıdır.”dedim.

Seçimlerle ilgili konuşan Erdoğan, şunları söyledi: Bizim için hiçbir seçim kolay olmadı ama her seçimden galip çıktık.”dedim.

Bu seçimi diğerlerinden farklı kılan nedir? Sorarak konuşmasına devam eden Erdoğan, 2002, 2007, 2011, 2015 ve 2018 seçimlerinde yaşanan zorluklara dikkat çekerek, 2023 seçiminin değerini şu şekilde anlattı:

“Bir yandan son dünya krizinin ülkemize etkilerine hazırlanırken, diğer yandan ucube ittifakının hezeyanlarıyla, her şeyden önce Türk Yüzyılı’nın inşasıyla uğraşıyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları:

en büyük sorunumuz enflasyondu, o da düşüşe geçti

Önümüzdeki aylarda enflasyonun reel hızla yüzde 30’lara ineceğini hep birlikte göreceğiz. Tuzakları bozduğumuz için hesapları alt üst ettik. Artık herkes Türkiye’de. faizDöviz kuruşişirmeŞer üçgeni ile teslim edilemeyeceğini gördü.

6 parçalık bir masa olarak karşımıza çıkan beceriksiz heveslilere milletimiz yeter artık diyecektir.

Detaylar geliyor…

haberyenisarbademli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu